Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer projektů a vedoucí týmu v automotive

referenční číslo: 54288 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá pracovní výzva pro zkušené manažery projektu nebo i pro projektové inženýry, kteří se chtějí posunout v kariérním žebříčku výš. Místo výkonu práce Klášterecko. Možnost nástupu ihned, ale na super kandidáta si klient rád počká.
Vedení projektového týmu: Buďte tahounem týmu. Příprava plánu projektu: Seznamte se s výzvami a připravte cestu k úspěšné implementaci projektu do výroby. Implementace projektu do výroby: Vaše odpovědnost nekončí na plánovací fázi. Budete mít klíčovou úlohu při zajištění, že projekt je včas a úspěšně zaveden do výrobního procesu. Kontrola plnění plánu a úkolů: Zajistěte, že každý člen týmu je na správné cestě. Příprava a vedení zákaznických auditů: Udržujte vztahy se zákazníky na nejvyšší úrovni. Implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby: Zajistěte, že procesy jsou v souladu s nejnovějšími standardy kvality.

Požadujeme

min. SŠ, praxe v automotive výhodou nutná praxe s projektovým řízením aktivní znalost AJ slovem a písmem znalost čtení výkresové dokumentace znalost norem IATF 16949, VDA znalost MS Office (Excel, Project, Power Point) řidičský průkaz skupiny „B“ (ochota cestovat) pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce

Nabízíme

zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti pružná pracovní doba mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností dotované závodní stravování dny dovolené navíc odměny za odpracované roky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079