Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kouč personálního týmu - nástup ihned!

referenční číslo: 56739 | aktuálnost: 18.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

NAŠE AGENTURA VYHLAŠUJE PÁTRÁNÍ!!
Postrádáme kolegu!
Komunikativní, empatický, rozhodný, schopný vybudovat a vést vlastní tým, navíc orientovaný v prostředí recruitmentu.
Neviděli jste ho? Nejste to náhodou právě VY?
V případě jakýchkoli informací vedoucích k nalezení našeho kolegy nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce

  • Dostaneš možnost k vybudování vlastního týmu
  • Onboarding, vedení, motivování, rozvoj a reporting se stanou tvojí Alfou a Omegou
  • Postaráš se navíc o okruh svěřených klientů
  • Udržuješ vztahy, vyhledáváš nové příležitosti a možnosti, mapuješ nové trendy, aktivně se podílíš na náborech
  • Budě tě provázet nudná, ale potřebná administrativa
  • K tomu všemu dostaneš skvělé kolegy, kteří tě podpoří!

Požadujeme

  • Škola nejlépe dokončená - na obory nehrajeme
  • Důležitá je zkušenost v oblasti HR
  • Orientace v pracovně právní legislativě je ohromným plus
  • Ještě lepší je praxe na pozici Leadra
  • Cizí jazyky vítáme, ale domluvíš se i bez nich
  • ŘP - sk.B - je potřeba
  • PC - balíček MS Office
  • Komunikační, prezenční, organizační, analytické, obchodní a vůdčí schopnosti

Nabízíme

  • Nástupní plat od 35.000 Kč
  • Velmi příjemné prémie
  • Osobní ohodnocení
  • Motivační soutěže o hodnotné ceny
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečného Homeoffice
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sodexo benefitní kartu
  • Čtyřdenní pracovní týden
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Kancelář v BRNĚ

Mzda: 35 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Oblíbené nabídky (64)