Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s angličtinou (50-58.000 KČ)

referenční číslo: 44450 | aktuálnost: 29.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s konstruováním, znalost programů AutoCAD a SolidWorks a komunikace v anglickém jazyce vám nedělá problém? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis.

Stabilní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:
KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU (50-58.000 KČ)

Náplň práce

  • Tvorba technické dokumentace
  • Práce s 3D programy
  • Návrhy inovací
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními
  • Vytváření nových konstrukčních prvků

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost AutoCAD a SolidWorks
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnu dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Dotované stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na životní a úrazové pojištění
  • Parkování
  • Lokalita: Liberec

Mzda: 50 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství