Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29332260778 | aktuálnost: 19.05.2024

MODELÁRNA LIAZ spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: modelování tvarově složitých plocha těles v CAD systému Catia V5, tvorba 3 D/2D dokumentace výrobku dle zadání, komunikace s vedoucími projektu, CAM, technology a dalšími úseky firmy, práce v ERP systému a PDM systému
Požadujeme: znalost AJ na středně pokročilé úrovni, praxe v oblasti strojírenství výhodou
Zaměstnanecké benefity: Zaměstnanecké stravování, příspěvek na PP, pružnou pracovní dobu, podporu osobního rozvoje
Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Kamenická 743, Liberec.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: středně pokročilý

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kamenická 743, Liberec, 46312

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy