Typ nabídky

Minimální mzda

IT systems engineer (70-80.000 Kč)

referenční číslo: 53137 | aktuálnost: 16.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jako Inženýr infrastruktury informačních technologií budete zodpovědní za návrh, implementaci a údržbu naší IT infrastruktury. Vaše úkoly budou zahrnovat správu sítě, řízení serverů, monitorování výkonu a zabezpečení systémů. Budete spolupracovat s týmem IT a dalšími odděleními, abyste zajistili plynulý chod našich informačních systémů.

Náplň práce

  • Navrhování a implementace nových IT infrastrukturních projektů podle potřeb organizace.
  • Zajišťování plynulého provozu serverů, sítí a dalších systémů
  • Konfigurace, správa a údržba serverů a síťové infrastruktury
  • Řízení a monitorování výkonu serverů a sítí pro optimalizaci efektivity
  • Identifikace a diagnostika problémů v IT infrastruktuře

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v IT oboru
  • Zkušenosti v oblasti správy sítí a serverů
  • Dobrá znalost operačních systémů (Windows, Linux)
  • Znalost virtualizačních technologií (VMware, Hyper-V)
  • Schopnost diagnostikovat a řešit problémy v IT infrastruktuře
  • Zkušenosti s bezpečností informačních technologií
  • Silné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu vč. vzdáleného pracovního přístupu
  • Příležitost být součástí nově vznikající IT divizní struktury sídlící v ČR, podporující tři závody (ČR, Čína, Německo)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč po zkušební době
  • Stravenkový paušál
  • Závodní stravování

Lokalitu: Chomutov

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby

Oblíbené nabídky (64)