Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality

referenční číslo: 54286 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy v Chomutově hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.
samostatná a komplexní pozice v rámci kvality zodpovědnost za zákaznickou a dodavatelskou kvalitu zajištění certifikace a nastavení procesů jakosti v malosériové / zakázkové výrobě komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme

praxe v kvalitě ve výrobní společnosti - ideálně zakázková výroba zkušenosti se zákaznickou i dodavatelskou kvalita zájem o oblast certifikace, nastavování procesů jakosti proaktivita a pozitivní přístup k řešení úkolů znalost AJ na komunikativní úrovni řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

samostatná a různorodá pozice týden dovolené navíc příspěvek na stravování nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)