Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní senior

referenční číslo: 54315 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

- Budete samostatně vést účetnictví, a spravovat faktury v účetním systému. - Samostatně připravujete účetní doklady, účtujete záznamy v účtu hlavní knihy, účtujete dodavatelské a odběratelské faktury -Odpovídáte za průběžné (měsíční) plánování peněžních toků (Cash-Flow Forecast) a jejich správu - Budete samostatně zpracovávat účetní výkazy dle české legislativy i měsíční a roční reporting mateřské společnosti - Připravujete a odesíláte hlášení Intrastat i statistické výkazy pro ČSÚ - Podílíte se na řízení mezipodnikových transakcí a jejich odsouhlasení, máte odpovědnost za kontrolu plateb - Řídíte odsouhlasení účtů a připravujete měsíční odsouhlasení rozvahy - Zpracováváte účetní závěrku včetně podkladů pro audit. - Odpovídáte za evidenci dlouhodobého majetku. Podílíte se jednou ročně na fyzické inventuře - Samostatně připravujete měsíční hlášení DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, komunikujete s finančním úřadem, spolupracujete na přiznání k dani z příjmu s externím daňovým poradcem

Požadujeme

- Máte minimálně 5 let zkušeností ve finančním účetnictví.
- Zvládáte používat angličtinu a češtinu/slovenštinu slovem i písmem, máte vynikající komunikační dovednosti
- Máte pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti, v ideálním případě z asijské společnosti.
- Zvládáte MS excel na pokročilé úrovni
- Máte schopnost rychle se učit nové systémy
- Předchozí zkušenost se SAP nebo Oracle je výhodou
- Baví Vás analyzovat informace a přicházet věcem na kloub, jste důslední, přesnost a systematický přístup je Vám vlastní
- Výhodou bude, pokud Vám průmysl / výroba profesně „pasuje“
- Ideální bude, pokud „multitasking“ a prioritizace úkolů pro Vás nejsou sprostá slova

Nabízíme

- Příspěvek na dopravu, stravenkovou kartu, zvýhodněné ceny jídel, zajímavou odměnu za doporučení nového kolegy, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu - Parkovací místo k dispozici pro každého zaměstnance. - Pracoviště mezi severním okrajem Prahy a Kralupami nad Vltavou - Nakopne Vás káva? Zdarma si nabídnete kávu nebo chlazenou vodu, kdykoliv dostanete chuť - Dárky k výročím a před Vánoci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)