Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní - liberec

referenční číslo: 11-7-400278 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenost s účetnictvím a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Máte pozitivní vztah k číslům a nevadí Vám s nimi pracovat? Ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a ozvěte se. Hledáme kandidáta na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ - LIBEREC

Co Vás čeká?

* udržování dat dodavatelů
* příprava náležitostí pro audit
* účtování přijatých faktur
* komunikace s dodavateli
* řešení problémů u přijatých faktur
* inventarizace vybraných účtů

Požadujeme

* min. SŠ ekonomického směru
* zkušenosti s účtováním (alespoň 1 rok)
* ochota používat anglický jazyk (zejména písemnou formu)
* zodpovědnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

* příspěvek na životní pojištění
* odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let
* možnost půjčky v tíživé situaci
* zvýhodněný tarifní balíček
* příspěvek na dioptrické brýle dětí zaměstnanců
* rehabilitace, závodní lékařka
* zaměstnanecké stravování
* den placeného volna k doprovodu dítěte do 1. třídy

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní