Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik pro provoz | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 54297 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme jedním z největších výrobců a prodejců sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku a nyní hledáme nového člena týmu na pozici Provozního elektrikáře. Tato pozice je na jednosměnný provoz a nevyžaduje cestování. Přidejte se k nám a stante se součástí společnosti s dlouholetou tradicí a užijte si širokou škálu benefitů. Pozice je vhodná i pro juniory!
Zajišťování bezproblémového provozu strojního zařízení Opravy elektrických částí zařízení Preventivní kontrola strojů a předcházení potenciálním rizikům Diagnostika a odstraňování závad Výběr náhradních elektrotechnických dílů Spolupráce s výrobním týmem na analýze výrobních procesů

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektrotechniky Platná vyhláška (50/1978 Sb., § 6 nebo 194/2022 Sb.) Výhodou je praxe v elektroúdržbě, ideálně ve výrobní společnosti

Nabízíme

Práce na jednosměnný provoz (ranní směny) Možnost postupného navyšování dovolené Příspěvky na penzijní připojištění a volnočasové aktivity Dotované obědy a zvýhodněné tarify O2 Možnosti odborných školení Rozvoj osobních a kariérních dovedností Kurzy anglického jazyka přímo v naší společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika