Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dopravní inženýr, Zlín / Praha

referenční číslo: 54309 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme dopravního inženýra!!! Místem výkonu práce se Vám přizpůsobíme, co pro Vás bude z hlediska lokality lepší, a to buď možnost pracovat ve Zlíně nebo v Praze. Pokud se chcete podílet na tuzemských i zahraničních projektech v oblasti chytré dopravy a nevadí Vám občasné služební cesty do Německa, tak čtěte dále.
práce na kompletních projektech dopravního řešení na světelně řízených křižovatkách průzkumy dopravy a jejich vyhodnocení dopravně inženýrské analýzy opatření ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy výpočty mezičasů a kapacit křižovatek návrhy signálních plánů programování dopravních řešení komunikace se zákazníky

Požadujeme

VŠ technického směru (inženýrské nebo magisterské studium) v oblasti dopravního/ stavebního inženýrství orientace v TP81 a TP188 aktivní řidič (skupina B). AJ min. na úrovni B2 NJ výhodou samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme

práce na velkých projektech světového formátu smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené píspěvek na stravu 13. mzda. hradíme výuku angličtiny dostanete mobil a notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)