Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Business Coordination Specialist

referenční číslo: 54358 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, která se zaměřuje na vývoj nejmodernějších léčebných metod, hledáme administrativně zdatnou a komunikativní posilu Business Support týmu.
Správa objednávek od zákazníků v systému SAP Kontrola a zpracovávání fakturace Kontrola a odesílání smluv Aktualizace projektové dokumentace a dokumentace v oblasti compliance Zadávání smluv na dodávky zdravotnických prostředků do systému Zadávání nových vendorů do systému Správa pošty, telefonické komunikace a datových schránek

Požadujeme

Schopnost týmové spolupráce Dobré organizační dovednosti Zkušenosti s oblastí business support nebo v administrativě Angličtina alespoň na úrovni B2 Znalost nástrojů MS Office, znalost SAP výhodou

Nabízíme

Práce pro stabilní mezinárodní společnost Atraktivní pracovní prostředí na Praze 5 Stravenky v hodnotě 115 Kč denně 5 týdnů dovolené a 5 sick days na rok Flexipassy v hodnotě 12000 Kč ročně Příspěvek na sport v hodnotě 9900 Kč ročně Měsíční příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění a nadstandardní zdravotní péči
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup