Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Geodet pro stavbu dálnice (70-90.000 KČ)

referenční číslo: 56677 | aktuálnost: 17.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru geodézie a zkušenost s měřením dopravních staveb? Hledáte perspektivního zaměstnavatele v Pardubickém kraji? Pokud k tomu všemu máte autorizaci a znalost Microstation, či podobného programu, můžeme si hned plácnout!

Pošlete mi svoje CV a staňte se součástí úspěšné nadnárodní společnosti jako:
GEODET PRO STAVBU DÁLNICE (70-90.000 KČ)

Náplň práce

  • zaměřování komunikací
  • zpracování dokumentace
  • práce v kanceláři i terénu
  • komunikace a spolupráce se stavbyvedoucím
  • práce s katastrem nemovitostí
  • výkon práce ÚOZI

Požadujeme

  • vzdělání v oboru geodézie
  • prokazatelné zkušenosti jako geodet
  • zkušenost s měření na dopravních stavbách
  • ŘP sk. B
  • autorizaci v oboru oprávnění pro výkon ÚOZI
  • znalost práce v autoCAD, Microstation, či dalších
  • chuť pracovat na významném projektu

Nabízíme

  • nadstandardní dovolenou
  • bonusy a prémie
  • možnost finančního i kariérního růstu
  • příspěvek na sport
  • služební auto k soukromým účelům
  • zázemní úspěšné společnosti
  • moderní vybavení
  • a další benefity...
  • lokalita: Okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura