Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/referentka Odboru ICT (asistent/ka)

referenční číslo: CE1B6FD0 | aktuálnost: 27.07.2016

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici referent/referentka Odboru ICT (asistent/ka)

Náplň práce

- organizace sekretariátu, vedení diáře nadřízeného, organizování pracovních schůzek,
- příprava podkladů a dokumentů pro nadřízeného zaměstnance, zpracování zápisů z porad,
- tvorba reportů, statistik, prezentací,
- komunikace s obchodními partnery, vyřizování korespondence (správa došlé a odchozí pošty), obsluha datových schránek, zajišťování oběhu dokumentů v rámci organizace,
- archivace dokumentů,
- evidence docházky a stravenek zaměstnanců odboru,
- péče o návštěvy, zajišťování občerstvení při jednáních (správa reprefondu).

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
- komunikační, organizační dovednosti, spolehlivost,
- trestní bezúhonnost.

Místo pracoviště: Praha 3

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: asistent/ka ředitele

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita