Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař/lékařka - endokrinolog

referenční číslo: B8388AD5 | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole přijme lékaře/lékařku se specializovanou způsobilostí v oboru endokrinologie pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FN Motol.

Náplň práce

Prof. MUDr. Petr Vlček, CSc., přednosta Kliniky nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5, petr.vlcek@fnmotol.cz ; Info tel.: 22443 4601.

Požadujeme

Specializovaná způsobilost v oboru endokrinologie (případně diabetologie a endokrinologie), akceptujeme i zájemce s ukončeným základním kmenem v oboru. Plný úvazek.

Nabízíme

Nabízíme možnost dalšího profesního růstu, práci na špičkovém a vysoce specializovaném pracovišti ve stabilním a kvalifikovaném kolektivu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: diabetolog, endokrinolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské