Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 711)

Obsluha ohraňovacích lisů

(U Továrny 798, Žirovnice, 39468)

Znalost a praxe výhodou, zaškolíme. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 24 000 - 40 000 Kč / měsíc

Obsluha CNC strojů

Technické znalosti a praxe výhodou, zaškolíme. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 24 000 - 36 000 Kč / měsíc

Svářeč, obsluha svařovacího robota

Požadujeme: praxi v oboru min. 1 rok. Základní zkoušky MIG/ MAG (ZK 131, ZK 135), TIG (ZK 141), čtení výkresové dokumentace. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Strojní zámečník

Manuální práce na jednoduchých strojích, zaučíme. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 - 32 000 Kč / měsíc

Všeobecná sestra

(Slovanského bratrství 710, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: odbornou zůsobilost v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb., nebo rozhodnutí o uznání odborné způsobilosti MZČR (cizinci), zdravotní způsobilost, bezúhonnost. Práce v akreditované nomocnici, příjemné pracovní prostředí. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 29 000 - 43 000 Kč / měsíc

Šička

(2, Nový Rychnov, 39404)

Alespoň částečná praxe v šití Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 - 22 000 Kč / měsíc

Šička

(Polní 230, Horní Cerekev, 39403)

Řidič mezinárodní dopravy - MKD

(U Autodílen 696, Pacov, 39501)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Výrobní dělník - obsluha laseru

(Lnářská 1825, Humpolec, 39601)

Náplň práce: manipulace a příprava materiálu, spouštění programu řezání laserem, tisk štítků. Kontakt možný e-mailem, osobně v místě výkonu práce 7-15, nebo telefonicky 7-15. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mechanik seřizovač

(Masarykova 701, Kamenice nad Lipou, 39470)

Náplň práce: zajišťování chodu výroby, seřizování strojů v přiděleném úseku, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba. Kontakt možný emailem nebo telefonicky po-pá 9-15h. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Tesaři a stavební truhláři

(Kamenice nad Lipou)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavební dělník

(Skrýšovská 628, Pelhřimov)

Kontakt možný telefonicky (6:30 - 14:30) nebo e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Vnitrostátní doprava zboží, každodenní návrat zpět. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Šéfcukráři

(28, Kamenice nad Lipou, 39470)

Práce je určena pro fyzicky zdatné osoby, bez zdravotních komplikací. Výhodou znalost cizího jazyka - práce ve vícejazyčném týmu. Praxe v oboru min. 3 roky. Nutný telefonický kontakt v pracovních dnech 10.00 - 15.00 hod.! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeč kovů

(U Nádraží 1967, Pelhřimov, 39301)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

(Na Blatech 825, Pacov)

Řidič tahačů

Směny jsou i o víkendech. První kontakt na uvedený email nebo telefon v pracovní dny 9-14. Směnný provoz: Turnusové služby

Řidič nákladního automobilu

(Lnářská 1633, Humpolec, 39601)

Zámečník

(117, Křeč, 39495)

Zámečnická výroba. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

První kontakt na uvedený email nebo telefon. Směnný provoz: Turnusové služby

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů