Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Středočeský kraj (6 341)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

dobrý zdravotní stav, schopnost práce pod stresem, práce o víkendu a vnoci, potravinářský průkaz, kontakt emailem vendulc@email.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

pokojská na plný úvazek -odstaňování vodního kamene, čištění a impregance vybavení sociálních zařízení, odstraňování skvrn a ohmatků nábytku a zařízení, vysávání textilií, čalounění a koberců, manuální úklid, úklid po stavbě a řemeslnících nebo po stěhování, výměna lůžkovin, úklid sauny, český…

Pekaři,cukráři

(Na Spojce 670, Vestec, 25250)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pohovoru je Kališnická 2889/16,Praha 3 (10.00-12.00) po předchozí domluvě s panem Adamčákem Směnný provoz: Pružná pracovní doba

ŘP sk.B, znalost PC, Excel, fakturace, základní znalost programu Raaltrans, Kimocom, flexibilita, komunikace s řidiči, Aj a ruský jazyk výhodou, příprava podkladu pro účetnictví, příprava smluv Směnný provoz: Turnusové služby

Klempíři (kromě stavebních)

(U Elektrárny 651, Vrané nad Vltavou, 25246)

klempířská dílna- práce v dílně Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

(Kaštanová 1198, Jesenice, 25242)

praxe práce na PC, komunikativní schopnosti, vietnamský jazyk vítán Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Instalatéři vodovodů

(Budějovická 701, Jesenice, 25242)

tel.:603 445 454 - Jágrová sváření plastů, ŘP podmínkou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

tel.:603 445 454 - Jágrová Směnný provoz: Jednosměnný provoz

tel.:241 931 490 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pekaři

(Pražská 159, Jíloviště, 25202)

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

(Budějovická 103, Jesenice, 25242)

certifikát thajské masáže, ubytování, první kontakt emailem Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Náplň práce: starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut vynášení a odnášení nádob s odpadem odpovědnost za svěřené klíče od objektů budete součástí důležité práce v komunálních službách Požadavky: chuť a zodpovědnost k práci časová flexibilita (schopnost pracovat i brzo ráno a o…

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

(Řevnická 1484, Mníšek pod Brdy, 25210)

Vyžadujeme: platný řidičský průkaz- skupina "C" Náplň práce: různé zakázky při svozu odpadu směny (ranní/odpolední) střídání po týdnu, možnost práce na noční směně, občasná práce o víkendech Nabízíme: roční odměny za odpracované roky, stravenky - stravování a veškeré zázemí v sídle firmy 13.…

řidičské oprávnění C/E, psychotesty, podnikové stravování, dovolená navíc, výborný zdravotní stav Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Technik - elektromechanik měření a regulace

Mechanik klimatizací a chladících zařízení

Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů