Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (2 547)

Kuchař/ka

(U Borského parku 2639/21, Plzeň, 30100)

Požadavky: nutná praxe, spolehlivost Výhody: prémie každý měsíc, možnost stravování, pracovní doba dle domluvy, možnost zaučení Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Kuchař/ka

(Skupova 490/24, Plzeň, 30100)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Automechanik

(Za Tratí 752, Klatovy, 33901)

Do servisu nákladních vozidel v Klatovech hledáme automechanika. Jedná se o práci na 2 směny (ranní, odpolední). Velmi slušná mzda. Pozice je vhodná také pro absolventy bez praxe, kteří se chtějí v tomto oboru rozvíjet. Za dobře odvedenou práci Vám NABÍZÍME: - práci v moderním a stále se…

Mzda: 30 000 - 52 200 Kč / měsíc

Svářeč

(36, Blížejov, 34601)

Nutný telefonický kontakt. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

údržbář, přípravkář

(135, Zahořany, 34401)

Požadujeme: SOU vyučení - obor zámečník, znalost práce na soustruhu, svařování a obsluha frézy. Nabízíme: 10.000,-Kč náborový příspěvek, 25 dní dovolené/rok, příspěvek na penzijní připojištění 1.000,-Kč/měsíc, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, letní/vánoční prémie Směnný provoz:…

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Uklízeč/-ka - pomocná síla v kuchyni

(Masarykovo nám. 311, Přeštice, 33401)

Nabízíme: Strava + prémie Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný manipulant/-ka

(Dobřanská 538, Štěnovice)

Pomocný/-á kuchař/-ka

(Nad Tratí 502, Blovice, 33601)

Specifikace pracovní pozice: Vykošťování kachen a kuřat - fyzicky náročnější práce ve stoje (vhodnější spíše pro muže - není podmínkou) Telefonicky předem domluvit schůzku na čísle 776 402 888 od 8:00-12:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Prodavač/-ka rychlého občerstvení

(nám. ČSA 71, Stod, 33301)

Místo výkonu Turecký kebab Stod nám. ČSA 71, Stod Praxe v kebabu, tedy umění pracovat v kebabu, zvednout z mrazáku těžké maso Jsem ochotný zaměstnávat cizince Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - osobně: Nám. ČSA 71, Stod - emailem - telefonikcy od 10:00-20:00 Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Prodavač/ka rychlého občerstvení

(Rybova 1082, Přeštice, 33401)

Praxe v kebabu, tedy umění pracovat v kebabu, zvednout z mrazáku 30 kg maso. Jsem ochotny zaměstnávat cizince. Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - osobně na adrese: Rybova 1082, Přeštice 334 01 - emailem - telefonicky Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 18 900 - 19 000 Kč / měsíc

Prodavač/-ka a pomoc práci v obchodě

(náměstí Na Výhledech 715, Holýšov)

Výhodou: znalost Vietnamštiny Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Montážní dělník/-ice

(Plzeňská 42, Štěnovice)

Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost Prvotní kontakt na zaměstnavatele: osobně na adrese Plzeňská 42, Štěnovice Po-Pá 9:00-15:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha úklidového stroje

(Dobřanská 629, Chotěšov, 33214)

Jedná se o obsluhu úklidového stroje a manuální práci se zátěží (např. vědro s vodou). Není vhodná pro osoby s fyzickou indispozicí. Práce je vykonávána během provozu, tudíž se jedná o práci ve větším kolektivu osob. Žadatel o zaměstnání musí být způsobilý fyzicky i psychicky k výkonu pracovní…

Mzda: 18 900 - 23 000 Kč / měsíc

Doplňovači zboží

(Nádražní 231, Stod, 33301)

Náplň práce: doplňovač zboží v obchodu s potravinami, textilem a domácími potřebami. Kontakt: Bui Thi Giang, tel.: 774 979 999 , nebo osobně PO-PÁ od 12:00 do 14:00 hod. na adresa Nádražní 231, Stod Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Montéři kovových konstrukcí

(205, Horní Lukavice, 33401)

Kontaktovat telefonicky 775 067 299 nebo na e-mail tradefluence@seznam.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

prvotní kontakt e-mailem (strukturovaný životopis + telefonní kontakt), následně bude smluvena osobní schůzka Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Brusiči nástrojů a kovů

(Železniční 339, Nepomuk, 33503)

Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - telefonicky Po-Pá 10:00-14:00 na tel. 704 244 938 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Prvotní kontakt telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů