Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (3 538)

Pokojská

(Močidla 2633, Uherský Brod, 68801)

práce v dopoledních hodinách včetně víkendů a svátků, Dohoda o prac. činnosti nebo Dohoda o provedení práce (2 - 3 hod./den dle dohody), spolehlivost, osobní kontakt možný po tel. domluvě Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 120 Kč / hodinu

Úklid venkovních i vnitřních prostor, úklid staveniště Pracovní doba pružná od 5:30 do 20:00 První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Nabízené práce budou spojené s úklidem v domácnostech. Pracovní doba od 05:30 do 14:00 a 14:00 do 22:30. Práce se bude občas vykonávat i o víkendu. Požadavky - manuální zručnost, samostatnost. Praxe vítána Zájemci se mohou hlásit: zasláním životopisu (CV) POUZE na email: fedomontpro@seznam.cz …

Uklízeči a pomocníci

(Královský Vrch 2018, Kadaň)

V případě zájmu volat v době PO-PA od 8:00 do 16:00 hod. na tel. č.: 775 333 001 a domluvit pohovor. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Pomocník ve zdravotnictví

(tř. Václava Klementa 147/23, Mladá Boleslav, 29301)

Prvotní kontakt: tel.: 727 969 043, e-mail: nabor@onmb.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kadeřnice, barber, holič

(Staroměstské náměstí 23/17, Mladá Boleslav, 29301)

Prvotní kontakt: Osobně: v pracovní dny 11-16j Telefon: 601 363 777, volat kdykoliv mezi 9-18h E-mail: simca96@seznam.cz -výhodné stravování v nedalekém bistru Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Kadeřnice/kadeřník

(Slovanská 1668/38, Plzeň)

Zaměstnanecké výhody: bonusy. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pouze pro uchazeče s certifikátem na thajské masáže z Thajska . Směnný provoz: Jednosměnný provoz

OC Požadavky: Certifikát o absolvování kurzu thajských masáží v chrámových školách. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Uklizeč/ka

(Praha)

Kontakt: Znamenáčková Iveta, e-mail: prace@m2c.eu Upřesňující informace: Náplň práce: Úklid různých objektů: o Otírání prachu a parapetů oken o Vysátí rohoží o Vytírání podlah mopem o Strojové čištění podlah o Vyprázdnění košů o Umývání toalet o Doplňování hygienického materiálu o Sběr volně…

  • Praha
  • 19.05.2024
  • Mark2 Corporation Czech a.s.

Kosmetici a maskéři

(Březinova 491/15, Praha)

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : GRIGORIY ANDRUSSEV, tel.: +420 777 177 762, e-mail: atomic@email.cz POŽADUJEME ZNALOST RUSKÉHO A ANGLICKÉHO JAZYKA - KOMUNIKACE SE ZAMĚSTNAVATELEM A ZÁKAZNÍKY. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kadeřník/kadeřnice (dámská, pánská)

(tř. Osvobození 171, Otrokovice, 76502)

Pracovní doba od pondělí do pátku. Ranní směna 8:00-15:00. odpolední 9:30-17:00. Pánské, dámské, dětské kadeřnictví (dámské na objednávku) Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Úklid

(nám. T. G. Masaryka 1279, Zlín, 76001)

S možností změny pracovního poměru. Práce v odpoledních hodinách. Hledáme osobu pracovitou, pečlivou, zodpovědnou a schopnou týmové práce. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Ostatní uklízeči a pomocníci

(Hřbitovní 87/25, Šlapanice, 66451)

První kontakt telefonicky / emailem nebo osobně (Božetěchova 3003/133, 612 00 Brno, každou středu, od 10:00 do 12:00 hodin) Dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost Souhlas zaměstnavatele se zamětnaneckou kartou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Úklid ve zdravotnickém zařízení. Kontakt: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pokojská

(Slovenská 2021/5a, Karlovy Vary, 36001)

Kontakt:: Dytrych Roman, tel.: 603 946 312, e-mail: dytrych@cmagency.cz Práce na poloviční úvazek, požadujeme práci o svátcích, soboty a neděle, proplacení přesčasů, v sezoně možnost výdělku až 26000,- Kč, Po zapracování možnost ubytování za velmi výhodnou cenu. Preferujeme zkušenost na obobné…

Mzda: 12 000 - 14 000 Kč / měsíc

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Masér/ka

(náměstí Republiky 360/14a, Plzeň, 30100)

Požadujeme: Certifikát thajských masáží. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pomocné práce v cateringu

(Zámek 1, Zbiroh, 33808)

Náplň práce: obsluha při akcích, přestavby sálů, debaras nádobí, drobné úklidové práce Nabízíme: možnost ubytování, stravování. Pracovněprávní vztah pouze na dohodu o provedení práce. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pracovníci úklidu strojníci

(Jana Nohy 2048, Benešov)

strojník - pracovník úklidu pracující na mycím automatu, nutné ŘP B, vhodné i pro OZP Nechodit na pracoviště, schůzku dojednat pouze telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 112 Kč / hodinu

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů

Oblíbené nabídky (48)