Typ nabídky

Minimální mzda

Projektanti/ inženýři staveb

referenční číslo: 45858 | aktuálnost: 08.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, projekční kancelář se sídlem přímo v Plzni nyní obsazujeme několik zajímavých pozic v oblasti projekčního řízení - Inženýr projektu pozemních staveb, dopravních staveb, hlavní inženýr průmyslové výstavby, strojní projektanti atd. Pokud máte vystudovanou školu se stavebním zaměřením a hledáte novou práci, zašlete nám váš životopis. Absolventi vítáni.
koncepční návrhy staveb respektujících požadavky investora samostatné či dílčí vedení projektů pozemních, vodohospodářských nebo dopravních staveb řízení a kontrolu práce svěřeného týmu vyhledávání nových trendů ve stavebnictví administrativní zajištění dokumentace

Požadujeme

VŠ/SŠ se stavebním zaměřením možno i absolventi znalost práce v AutoCAD ŘP sk. B

Nabízíme

flexibilní pracovní doba týden dovolené navíc přátelská neformální pracovní kultura multisport karta další vzdělávání a rozvoj firemní akce dotované stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura