Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturant/ka s AJ | české budějovice

referenční číslo: 7-7-396467 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu hledáme FAKTURANTY, kteří budou komunikovat s obchodními partnery v Čechách i v zahraničí a budou mít na starosti zpracování došlých faktur v SAP.

Čeká na Vás příjemné moderní prostředí v centru Českých Budějovic, možnost práce z domova a spousta dalších benefitů.

Důležitá je pro nás praxe nebo vzdělání v oboru financí, komunikativní znalost angličtiny a týmový duch.

Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadujeme

Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří nám zapadnou do týmu. Táhneme za jeden provaz, proto chceme pracovat v dobré atmosféře!

- Neobjedeš se však bez diplomu, či praxe z ekonomie, financi, účetnictví.
- Nutná je také znalost angličtiny – jak jinak v mezinárodní firmě. Úroveň B2 je proto naprostý must have.
- Velkým plusem je znalost němčiny, francouzštiny, či italštiny, kterou určitě u náš zúročíš.
- Chceme vidět tvoje nadšení pro práci s čísly, řešení problémů, ale i týmovou spolupráci.

Absolventi jsou samozřejmě vítání!

Nabízíme

- 13. plat
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu
- 25 dní dovolené
- Sick day
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní doba
- Home Office
- Kanceláře v centru města
- Parkování zdarma v centru města

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy