Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/manipulant - obsluha skladových vozíků

referenční číslo: 43625 | aktuálnost: 17.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš zkušenosti ze skladu? přijď mezi nás !
příjem a výdej zboží příprava a kompletace zboží k expedici inventury zboží ve skladu fyzická manipulace se zbožím práce s průvodními doklady ke zboží kontrola, evidence a značení zboží plnění ostatních požadavků v souvislosti s uvedenou funkcí dle pokynů přímého nadřízeného

Požadujeme

zkušenosti s manipulační technikou (nemusí být platný průkaz VZV) zkušenost VZV/retrakem vítána fyzická zdatnost ochota pracovat ve třísměnném provozu (8 hod. směny)

Nabízíme

různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP ve společnosti se zajímavým výrobním programem mzda 26.000 - 31.000 Kč odborné zaškolení a vedení v začátku příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days parkoviště pro zaměstnance a snadnou dopravní dostupnost
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika