Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista plánování a nákupu (25-35.000 Kč)

referenční číslo: 35140 | aktuálnost: 02.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Využívali byste rádi ve svém zaměstnání cizí jazyk?
Jste schopni pracovat pod tlakem a pro-zákaznický přístup Vám není cizí?
Sháníte práci a jste ochotni učit se novému?
Pozice je vhodná i pro absolventy!

Mezinárodní společnost právě hledá posilu na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ A NÁKUPU (25-35.000 Kč)

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Nákup a forecasting materiálu do výroby
  • Správa dodávek a jejich termínů
  • Koordinace transportu materiálu a výrobků
  • Sledování stavu materiálu na skladě
  • Komunikace s odděleními v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace v AJ)
  • Pečlivost, stresu odolnost
  • Znalost ERP systému výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • Pracovní růst
  • Příjemné prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalitu: Teplice

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika