Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník na smaltovně

referenční číslo: 38546 | aktuálnost: 15.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme manuálně zručné dělníky do firmy zabývající se výrobou domácích spotřebičů.
* obsluha smaltovací nebo lakovací linky * 3 směnný provoz

Požadujeme

  • manuální zručnost,
  • ochota pracovat v týmu

Nabízíme

* nástupní mzda od 130 Kč/hod, dle zkušeností uchazeče   * 25 dní dovolené * dotované závodní stravování * osobní ohodnocení do 700 Kč/měsíc * příspěvek na dopravu do 750 Kč/měsíc * odměnu na dovolenou a Vánoce * odborné zaškolení po nástupu * příplatky za směnnost
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba