Typ nabídky

Minimální mzda

IT database administrator (70-80.000 KČ)

referenční číslo: 34863 | aktuálnost: 13.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s IT správou systémů a aplikací? Komunikujete anglickým jazykem? Chcete pracovat pro mezinárodní firmu a dál se rozvíjet v oboru? Tak hledáme právě vás!

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici: IT DATABASE ADMINISTRATOR (70-80.000 KČ)

Náplň práce

  • Správa systémů kvality
  • Zodpovědnost za údržbu stávajících systémů
  • Práce se Smartsheetem
  • Vyvíjení a udržování aplikací
  • Práce se systémovou integrací, sběrem dat, testováním a dokumentací.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti IT, nebo obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost v programování
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Kvalitní zaškolení, příležitost pro Váš osobní i profesní
    rozvoj
  • Mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • Dotované závodní stravování
  • Týden dovolené navíc

Lokalita: Lanškroun

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby