Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový vedoucí

referenční číslo: 34335 | aktuálnost: 04.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste střední školu technického směru a máte praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Jste komunikativní a máte organizační talent?

Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍ SMĚNY v Karlovarském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na sojkova@acjobs.cz

Prosperující společnost přijme nového kolegu do svého týmu na pozici:

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ

Náplň práce

  • vedení kolektivu lidí ve výrobě
  • plánování a organizace výroby
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • rozdělování práce, kontrola zaměstnanců
  • optimalizace výroby, pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost programu SAP
  • spolehlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • stravenky
  • telefon
  • místo výkonu práce: Karlovarsko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba