Typ nabídky

Minimální mzda

Noční auditor - vedoucí noční směny

referenční číslo: 624a87b6d911b653d82c43a2 | aktuálnost: 28.08.2023

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Noční auditor - vedoucí noční směny recepce.

Nástup dle dohody.

Životopisy posílejte na e-mail hr@cchp.cz a do předmětu e-mailu uveďte pozici, o kterou máte zájem.

Náplň práce

Denní uzávěrka tržeb
Administrativa spojená s chodem recepce (reporting)
Kontakt s hosty a administrativa spojená s pobytem hosta
Check in / check out hostů

Požadujeme

Vykonávání pouze nočních směn
min. středoškolské vzdělání
zkušenosti z recepce hotelu vítány
výborné komunikační schopnosti
znalost systému Protel výhodou
aktivní znalost ČJ, AJ – každý další jazyk výhodou

Nabízíme

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí v jednom z největších hotelů společnosti CPI Hotels
možnost dalšího vzdělávání
možnost vlastní realizace a profesního růstu v rámci hotelového řetězce
platové ohodnocení s motivační složkou mzdy (walkin, upselling)

Benefity - v rámci benefitního systému Cafeteria můžete čerpat přiřazené body na tyto benefity:
1) Zvýhodněná karta Multisport pro zaměstnance i doprovodná karta pro rodinné příslušníky
2) Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
3) Jazykové kurzy, jazykové zkoušky
4) Možnost ubytování zdarma v hotelích celé společnosti jak v ČR, tak i zahraničí (Budapešť, Bratislava, Varšava, Řím)
5) odměna poukázkami za životní a pracovní jubilea
6) Možnost dovolené navíc za proměněné body (od 3 dnů až po 5 dnů) dle bodů, dle profese
7) Stravování za 30Kč/den
8) VIP slevy v sousedním Nákupním centru Fénix
9) Možnost zvýhodněno parkování v hotelových garážích
10) Přiveď svého kamaráda/kamarádku a dostaneš za něj finanční odměnu

Ostatní

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081&14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a&nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Freyova 945/33, Praha 9, 190 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: auditor, noční auditor, recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Studenty