Typ nabídky

Data Management Platform (DMP) - Project Manager

referenční číslo: 34958 | aktuálnost: 26.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient, úspěšná mediální společnost, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici DMP Manager, který/á jim pomůže s výběrem a implementací datové platformy.
Co budete mít na starosti? Výběr a implementace datové platformy Řízení strategického rozvoje v oblasti využívání především 1st party dat Identifikaci příležitostí napříč dostupnými zdroji Spravování datové strategie směrem k našim obchodním partnerům Provádění analýz a testování pro zvýšení kvality a efektivity segmentů Komunikaci a spolupráci s kolegy z jiných oddělení

Požadujeme

Váš profil: Máte předchozí zkušenosti s implementací a rozvojem datové platformy (DMP, CDP) Vaše angličtina je na střední úrovni, resp. máte velmi dobré porozumění anglicky psanému textu Jste analytický, samostatný a spolehlivý člověk se strategickým myšlením

Nabízíme

Na co se můžete těšit? HPP s nástupem dle Vašich možností Mzdu dle Vašich zkušeností Flexibilní pracovní dobu, home office 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění MultiSport kartu Vzdělávací kurzy, školení Relax zónu s fotbálkem a mnoho dalšího Moderní kancelář v lokalite Praha – Anděl
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations