Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik s AJ (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 31066 | aktuálnost: 13.06.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se stát součástí logistiky a expedice u světové společnosti? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Domluvíte se anglicky? Tak nám zašlete svůj životopis!
Významný dodavatel kabelů hledá posilu na pozici: LOGISTIK S AJ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracovávání poptávek, nabídek a objednávek
  • komunikace se zákazníky a dodavatelem zboží v AJ
  • koordinace dopravy a komunikace s přepravci
  • vyřizování reklamací
  • práce v SAP

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost IS SAP výhodou

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • penzjiní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • školení, jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup