Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář

referenční číslo: 34267 | aktuálnost: 25.02.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Elektrikář

Náplň práce

Hledáme šikovného elektrikáře pro společnost, která sídlí v Ostravě. Máš vzdělání technického směru, disponuješ vyhláškou č.50, min.§5, nevadí ti práce na směny a chceš pracovat pro stabilní společnost? Pak je tato nabídka třeba právě pro tebe!
Provádění běžných i náhlých oprav Běžná a preventivní údržba elektronických zařízení Montáže elektronických zařízení

Požadujeme

SOU, SŠ vzdělání technického směru Praxi na podobné pracovní pozici Znalost základů a principů plánování v praxi Vyhláška 50, min. §5 Ochota pracovat na směny Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

Práci ve stabilní společnosti 13. plat 25 dní dovolené Příspěvek na stravné – závodní jídelna Příspěvek na penzijní připojištění Možnost nákupu výrobků za velmi příznivé ceny Možnost kariérního růstu Čisté pracovní prostředí Možnost svozové dopravy

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika