Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář/ka - nástup možný IHNED!

referenční číslo: 34260 | aktuálnost: 11.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro a disponujete vyhláškou č. 50, par. 6? Nevadí Vám práce na směny a hledáte stabilní zaměstnání v této nejisté době? Pro výrobní firmu v Jablonci nad Nisou hledáme šikovného elektrikáře/ku s nástupem klidně ihned!
Údržba a opravy vstřikovacích lisů a jejich příslušenství Běžné opravářské práce na elektroinstalacích Vytipování a objednávání náhradních dílů pro výše uvedené strojní zařízení Vedení záznamů o prováděných pracích  Práce v systému Palstat – údržba

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici výhodou Platná vyhláška č. 50, par. 6 (pokud není, zajistíme obnovu) Ochota pracovat v nepřetržitém režimu (4 dny práce, 4 dny volna)

Nabízíme

Nástupní plat cca 40 000,-Kč Příplatek za odpracované roky Nástup přímo do kmene na hlavní pracovní poměr 13. a 14. plat 25 dní dovolené Stravenky v hodnotě 100,- Kč Multisport karta Příspěvek na pojištění odpovědnosti zaměstnance První měsíc řádné zaučení na danou pozici v režimu pouze ranních směn
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika