Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - Praha 4

referenční číslo: 1575082792 | aktuálnost: 14.01.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se od roku 1998 zabývá problematikou zateplování a sanací budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.
Náplň práce:

  • zabezpečovat realizaci staveb
  • vedení kontrolních dnů stavby, sledování prostavěnosti a další činnosti dozoru
  • dodržovat harmonogram stavby
  • kontrolovat kalkulaci stavby
  • hlídat vstupní kontrolu materiálů
  • zajišťovat podklady pro přejímací řízení vlastních dodávek i subdodavatelů
  • vyřizování povolení a rozhodnutí, projednávání s DOSS a městskými orgány
  • řádné dokončení a předání stavby objednateli
    Požadujeme:
  • uživatelskou znalost MS Office, internet
  • schopnost orientace ve výkresové (projektové) dokumentaci
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • vítáno vzdělání stavebního směru a zkušenost z praxe
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • ovládání stavebních technologií - nejlépe s revitalizacemi panelové výstavby - není
    podmínkou
  • schopnost pracovat na více úkolech najednou
    Nabízíme:
  • benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, počítač,
    vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, flexibilní pracovní doba
  • práce na HPP nebo ŽL
  • práci v příjemném kolektivu
  • plat: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • jistotou mzdy s přímým podílem na vlastním úspěchu, služební automobil i pro soukromé účely
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště - Praha 4 - Kamýk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: stavbyvedoucí, technik ve stavebnictví, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity