Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer (35-40.000 Kč fix + procenta ze zisku)

referenční číslo: 29135 | aktuálnost: 19.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudované elektro a nejlépe obor průmyslovou automatizaci? Oblast obchodu ti není cizí a hledáš novou pracovní příležitost? Jste technicky založený a máte reprezentativní vystupovaní?

Společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ MANAŽER (35-40.000 Kč fix + procenta ze zisku)

Náplň práce

  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • komunikace se zákazníkem o technické stránce
  • péče o stávající klienty
  • příprava rozpočtů, nabídek a smluv
  • plnění stanovených obchodních cílů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor elektro - průmyslová automatizace
  • znalost SW firem Siemens, Rockwell a daší velkou výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • aktivní řidič sk. B
  • reprezentativní vystupovaní a obchodního ducha

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání u zajeté společnosti
  • služební auto i k soukromým účelům
  • notebook a telefon
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • Místo výkonu práce: okres Pardubice
  • Nástup možný ihned

Mzda: 35 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup