Typ nabídky

Minimální mzda

Číšník / Servírka

referenční číslo: 60ec0f0b784c867f6c44b342 | aktuálnost: 02.08.2021

Generální finanční ředitelství

Náplň práce

  • obsluha zákazníků v restauraci - vnitřní prostory
  • přijímaní objednávek, roznos jídel, nápojů

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s vyučením listem
  • schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost, zájem o obor
  • psychická odolnost
  • bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • stabilita a zázemí ve velké státní organizaci
  • možnost ubytování v místě výkonu práce
  • 25 dní dovolené
  • výhody plynoucí z kolektivní smlouvy: 5 dnů volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP a další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Chotilsko, Smilovice 91, Nový Knín, 262 03

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity