Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ve výrobě, Kolín, ranní a odpolední směna

referenční číslo: 29033 | aktuálnost: 05.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jedinečná příležitost! Volné místo pro Operátora výroby. Ranní 7:00-15:30hod a odpolední směna 9:30-18:00hod. Pracoviště: Průmyslová zóna Ovčáry (ke společnosti NEzajíždí MHD) - nutnost vlastní dopravy. Po zaučení přestu do kmenového stavu společnosti. Nyní rozjíždíme výrobu několika chemických produktů, které budeme dodávat do automobilek po celém světě. Našimi produkty jsou složky jedné z povrchových vrstev automobilu, tzv. kataforézy, které mají pigmentovou, antikorozní a antistatickou funkci.
Výroba podkladové báze pro autobomilový průmysl podle daných pracovních postupů. Budete kontrolovat výrobní proces, udržovat zařízení, plnit materiál. podrobné upřesnění pracovní náplně při pohovoru a prohlídce provozu

Požadujeme

zkušenosti z výroby výhodou nástup co nejdříve práce může být při nějakých úkonech fyzicky náročnější

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr Základní hrubá mzda 25000Kč + odměny 5000Kč Dovolená 5 týdnů Menší kolektiv pracovníků Možnost profesního růstu

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl