Typ nabídky

Minimální mzda

Key Account Manager pro Čechy - Farmacie

referenční číslo: 29001 | aktuálnost: 10.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Co bude Vaší pracovní náplní? Zodpovědnost za svěřené portfolio originálních i generických léčiv v oblasti hematologie, hematoonkologie Plánování a organizování prodejních návštěv v nemocnicích, jednání s managementem nemocnic Budování dlouhodobých vztahů s klienty Podílení se na tvorbě prodejních plánů Spolupráce s kolegy z obchodu, ale i jiných oddělení (např. marketing, tendry apod.) Analýzy konkurence Reporting nadřízenému Region: Čechy

Požadujeme

Je nutné, abyste měl/a... VŠ vzdělání (ideálně medicínského, farmaceutického nebo přírodovědného zaměření) Zkušenost jako Key Account Manager ve farmaceutické společnosti min. 3-5 let (příp. i jako ASM nebo Senior Sales Manager) Řidičský průkaz a byl/a ochotný/á cestovat v daném regionu Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti a byl/a samostatná osoba, která si umí organizovat čas a práci

Nabízíme

Co Vám společnost na oplátku nabídne: Stabilní zaměstnání v nadnárodní farmaceutické společnosti Maximální flexibilitu a možnost samostatně si organizovat svůj čas Možnost spolupráce s top zařízeními v ČR HPP na dobu neurčitou Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností + bonusy Nástup dle Vašich možností (ideálně čím dřív, tím lépe) 5 týdnů dovolené 3 dny sick days Home office Cafeterii Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní či životní pojištění Auto i k soukromým účelům Kancelář v centru Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup