Typ nabídky

Minimální mzda

Technik vozového parku - služební auto k dispozici!

referenční číslo: 28971 | aktuálnost: 15.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Tě práce okolo aut? Vyhovuje Ti být svým vlastním pánem? Dokážeš si sám zorganizovat práci a na nic nezapomenout? Právě hledám usměvavého a šikovného Technika vozového parku - nákladní vozy Iveco, Mercedes, Volvo. Jedná se o pestrou práci z domu i v terénu, se služebním autem a vlastní organizací pracovního dne! Náplň práce: - komunikace s řidiči na trasách, řešení jejich požadavků (region Svitavsko, Poličsko, Lanškrounsko, Šumpersko) - organizace plánovaných servisních úkonů na vozidlech - komunikace se servisem (objednávky servisních úkolů, dílů atd.) - kontrola finančních nákladů na servis vozidel - řešení nahodilých poruch, oprav a dopravních nehod - organizace školení řidičů, BOZP, správa ochranných pomůcek

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru (automobilní či podobné)
- praxe okolo aut (řidič, servisní či přejímací technik, vedoucí servisu a jiné)
- zodpovědnost a schopnost samostatné práce,
- ochota pracovat z domu a cestovat za řidiči ve svěřeném regionu
- řp. B
- dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

- stabilní práci v české společnosti
- fajn kolektiv
- férový přístup k dobrým a pracovitým zaměstnancům
- dobré platové podmínky (fix + bonusová složka + odměny dle výsledků střediska)
- auto, mobil, PC, tiskárnu - zkrátka vše pro práci z domova
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijko
- zvýhodněné ceny pohonných hmot, mobilní tarify

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení tou nejjednodušší cestou - přes ikonu "odpovědět". Poté Vás budu kontaktovat s dalším postupem.

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba