Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr pro automatizaci

referenční číslo: 25736 | aktuálnost: 24.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou vysokou školu nebo střední školu ve strojírenství? Baví Vás automatizace nebo robotika? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme pávě Vás!

Světová jednička na trhu v oboru těsnění hledá:

PROCESNÍ INŽENÝR PRO AUTOMATIZACI

Náplň práce

  • implementace nových strojů do výroby
  • technické řešení automatizace ve výrobě
  • vyhodnocování zavedených opatření
  • optimalizace nových a stávajících technologií

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientace v programech zaměřených na
    robotizaci/automatizaci výroby
  • pokročilá znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 13. plat
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na dopravu
  • moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku jazyků hrazenou zaměstnavatelem
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení
    organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance,
    ale i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce - Opatovice nad Labem

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství