Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality

referenční číslo: 27988 | aktuálnost: 03.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní výrobní společnost ve Slaném hledáme zkušeného technika kvality se zkušenostmi s měřeními a reportingem a zajímala by ho pozice ve dvousměnném provozu.
Testování komponent, polotovarů i hotových výrobků v různých fázích procesu výroby dle výkresové dokumentace Spoluúčast na řešení zákaznických reklamací Analyzování problémových míst ve výrobním procesu Pravidelné kontroly výroby za účelem předcházení chyb Speciální měření a zkoušení výrobních komponent Kontrola dodržování technologických postupů

Požadujeme

Středoškolské vzdělání technického směru - nejlépe strojní nebo elektro Praxe na obdobné pozici ŘP sk.B Uživatelskou znalost PC - Microsoft Office Znalost technické dokumentace a měřidel

Nabízíme

Mzda 30.000 - 38.000Kč dle zkušeností 13.mzda Dotované závodní stravování Příspěvek na dojíždění Příspěvek na penzijní připojištní Další možnosti vzdělávání Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl