Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel/ka výrobní společnosti

referenční číslo: 27739 | aktuálnost: 23.02.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Finančního ředitele.
Na této pozici povedete tým 3 lidí a metodicky budete odpovídat za pobočku v ČR a na Slovensku. - Sledování denního výsledku - Kontrola pohybů v Cash flow - Kontrola plynulého příjmu z factoringového financování - Komunikace s bankou, finančními poradci - Zajištění financování investic - Závěrečné měsíční a roční operace - Tvorba business plánu

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- Pracovní zkušenost v oblasti vedení financí výrobní společnosti
- Znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
- Pokročilou znalost finančního účetnictví
- Zkušenosti v oblasti controllingu
- Pokročilá znalost MS Office, Navision výhodou

Nabízíme

- Klíčovou pracovní pozici v Top Managementu
- Motivační finanční ohodnocení
- Dotované stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené, sick days
- Příspěvek na vzdělávání, kulturu, sport a rekreaci
- Nástup možný ihned
- Zástup za MD min. 3 roky

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl