Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme C/C++ Embedded SW Developera!

referenční číslo: 27733 | aktuálnost: 01.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se součástí společnosti, jejíž odborníci jsou zodpovědní za kompletní vývoj vozu a optimalizaci výrobních systémů v automotive. Týmy pracují pro značky vozů jako Škoda, Audi, BMW, Mercedes. Nové technologie, koncepty a standardy mobility, jako je umělá inteligence (AI), sdílení automobilů a inteligentní továrna, nabízejí tomuto odvětví tolik příležitostí, a tak se stanete součástí prostředí se špičkovým technickým vybavením.
vývoj softwaru s důrazem na bezpečnost využití vysoce výkonných počítačových platforem zabudovaných do architektury automobile definice a vývoj softwarových jednotek a integračních testů použití sběrnic vozidel (CAN, FlexRay, LIN, Ethernet) a diagnostických služeb (UDS) zajištění kvality (kontrola kódu, hlášení)

Požadujeme

vzdělání nejlépe v oblasti elektrotechniky nebo informatiky dobrou znalost programovacího jazyka C/C++ angličtinu na dobré komunikativní úrovni všeobecný přehled v prostředí automotive pečlivost a odpovědnost

Nabízíme

místo výkonu práce: Mladá Boleslav nebo Praha atraktivní mzdové ohodnocení až 30 dní dovolené 13. plat příspěvek na stravování flexibilní pracovní doba možnost realizovat své myšlenky a nápady přátelské prostředí a individuální přístup rozvoj kariéry

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů