Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog svařování / Technolog - normovač

referenční číslo: 6005c03229de0b184301d903 | aktuálnost: 31.03.2021

KV Final Ralsko s.r.o.

KV Final s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Náplň práce:

  • zpracování technologických postupů při svařování kovových materiálů
  • zajišťuje dohled nad kvalitou svárů, ladění parametrů atd.
  • podílí se na rozběhu nových projektů
  • školí se v oblasti vyhodnocení kvality svárů, práce s robotickými svařovacími pracovišti apod.
  • zpracování pracovních postupů pro výrobu dílů nástrojů včetně návrhů polotovarů pro výrobu jednotlivých dílů
  • volbu vhodných strojů a nástrojů pro výrobu dílů s ohledem na jakost vyráběných dílů, efektivity výroby a technologické možnosti firmy
  • zpracování podkladů pro tvorbu kalkulací k vyráběným dílům (časové normy)
  • zpracování návrhu technologického procesu při zavádění výroby nových dílů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, optimálně technického směru
  • praxe v oboru svařování kovů, MIG/MAG
  • znalost programování robotů výhodou
  • znalost vyhodnocení kvality svárů výhodou
  • práce s PC (IS Helios, Word, Excel, Outlook)
  • znalost AJ výhodou
  • ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • nástupní bonus
  • odměny za přivedení nového kolegy a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Místo výkonu práce: Kuřívody v Ralsko

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody
  • plný pracovní úvazek
  • jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Kuřívody 618, Ralsko, 47124

Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: svářečský inženýr, technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování