Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr

referenční číslo: 24997 | aktuálnost: 28.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientujete se v projektové dokumentaci a chcete se podílet na zavádění nových technologií do výroby? Domluvit se v angličtině pro vás není žádný problém? Chcete být součástí úspěšné společnosti, která vyrábí komponenty do automobilového průmyslu?

Pak neváhejte a přihlaste se.

Mezinárodní firma zabývající se výrobou automobilových komponentů hledá posilu do týmu na pozici:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Náplň práce

  • Kontrola projektů v rámci sériové výroby
  • Spolupráce při zavádění nových technologií
  • Odpovědnost za plánování a dodržení investic a termínů
  • Kontrola a plánování změn výroby
  • Reportování průběhu probíhajících projektů
  • Komunikace a spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti se zaváděním nových technologií
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive - výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství