Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační podpora

referenční číslo: 22363 | aktuálnost: 31.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Tě prostředí mezinárodní bankovní společnosti? Máš zkušenosti s podporou aplikací a nezalekneš se komunikace v angličtině? Pak hledáme právě Tebe!
Nepropásni jedinečnou příležitost a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Aplikační podpora pro zahraniční platby na několika platformách
  • Monitorování a reporting o běhu aplikace
  • Řešení problémů a incidentů
  • Správa provozní a projektové dokumentace
  • Komunikace s ostatními útvary

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v IT oblasti
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost MS SQL
  • Zkušenosti z bankovního prostředí podmínkou
  • Pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Roční bonusy
  • 100 Kč stravenky
  • System cafeterie
  • Odborné kurzy pro zvýšení kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené + narozeninové volno

Místo pracoviště: Praha 4

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby