Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista lidských zdrojů

referenční číslo: 22259 | aktuálnost: 18.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptám: Láká Vás prosazovat inovace? Sjednocovat interní HR procesy napříč pobočkami? Láká Vás to vše i se zahraničním přesahem? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízím, zamilujete! Zašlete mi Vaše CV v anglickém jazyce a já Vám ráda řeknu více!

SPECIALISTA LIDSKÝCH ZDROJŮ (OD 37 000 KČ)

Náplň práce

  • Sjednocování HR procesů napříč pobočkami
  • Podporovat HR business partnery v procesu implementace
  • Vyhodnocování a vybírání nejvhodnější nástrojů a technik pro implementaci procesů
  • Identifikace příležitostí pro zlepšení a usnadnění práce HR oddělení

Požadujeme

  • Vzdělání ideálně v oblasti lidských zdrojů
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (min. B2)
  • Aspoň 2-3 roky zkušeností v interním HR (výrobní podnik výhodou)
  • Zodpovědnou, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Tři sick days
  • Kvartální finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: okres Semily

Mzda: 37 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Personalistika, HR