Typ nabídky

Minimální mzda

Právník pro oblast interních směrnic a auditů

referenční číslo: 22209 | aktuálnost: 18.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte své uplatnění v oblasti ochrany osobních údajů, nastavování interních směrnich a vnitřních auditů? Chcete pracovat pro jednoho z největších zaměstnavatelů u nás? Udělejte první krok a pošlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Korporátní moderní výrobní společnost hledá posilu na právní oddělení na pozici:

PRÁVNÍK PRO OBLAST INTERNÍCH SMĚRNIC A AUDITŮ

Náplň práce

  • Nastavování interních směrnic a dohled nad dodržování ochrany osobních údajů a správnost procesů u výběrových řízeních
  • Sledování legislativních změn
  • Školení zaměstnanců
  • Komunikování s úřady
  • Těšení se z výsledků své práce - dobře fungující procesy uvnitř společnosti a její spokojení zaměstnanci

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Praxi v oboru 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů, interních směrnic a auditů jejich dodržování
  • Zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost, proaktivnost

Nabízíme

  • 5x ročně bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu (školení, kurzy angličtiny, odborné semináře)
  • Práci pro TOP ZAMĚSTNAVATELE v ČR
  • Místo výkonu práce: 20 km od Ostravy

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa