Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výrobního stroje v brně

referenční číslo: 21935 | aktuálnost: 11.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zájem o práci v moderní, klimatizované výrobní společnosti v Brně? Nevadí vám práce ve třísměnném provozu bez víkendů? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Obsluha digitálního tiskového stroje
  • Vkládání a vykládání kusů ze stroje, kontrola výrobků posuvným měřítkem či mikroskopem
  • Základní nastavení stroje

Požadujeme

  • Práci v třísměnném provozu bez víkendů
  • Nebát se obsluhovat jednodušší stroj
  • SŠ nebo SOU technického směru výhodou
  • Základní znalost MS Word a Excel
  • Chuť do práce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní finanční bonus například za docházku, délka doby zaměstnání, hodnocení nadřízených, atd – jedná se o cca 15.000 Kč
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • Bonus za rychlé zaškolení
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Novoroční večírek pro všechny zaměstnance s hodnotnými cenami, neomezenou konzumací piva a vína
  • Kurzy angličtiny / němčiny zdarma

Mzda: 21 500 - 22 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba