Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technik s AJ

referenční číslo: 21751 | aktuálnost: 03.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou technickou školu a chcete pracovat v mezinárodní výrobní společnosti? Strojírenské technologie jsou Vám blízké stejně jako metodika štíhlé výroby? Hovoříte rád/a anglicky? Tak to máte všechny potřebné předpoklady!

Zahraniční výrobní firma Vám již drží místo na pozici PROCESNÍ TECHNIK S AJ (od 33.000 Kč)

Náplň práce

  • Každodenní řešení problémů ve výrobě
  • Nastavování vhodných zlepšovacích procesů
  • Implementace těchto procesů a opatření
  • Tvorba a správa výrobní dokumentace
  • Komunikace s pobočkami a zahraniční cesty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou (strojírenství)
  • Znalost a praxi v technologii
  • Orientaci v Lean Process metodice
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Motivují plat a finanční odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové a odborně technické kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Jihlava (u dálnice D1)

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství