Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr údržby ve výrobní společnosti

referenční číslo: 21656 | aktuálnost: 24.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste precizní a vůdčí typ, který se chce podílet na organizování a řízení zdrojů údržby?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám váš životopis.

Obsazujeme pozici MISTR ÚDRŽBY VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce

  • Vedení docházkového systému
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů bezpečnosti, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
  • Zabezpečení dodržování standardů 5S v oblasti údržby
  • Odpovědnost za plnění plánu údržby
  • Kontrola kvality práce
  • Plánování a koordinace prací podřízených
  • Účast na výrobních poradách

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxi na obdobné pozici

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Přítomnostní bonus
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Prémie při doporučené nového zaměstnance
  • Prémie při pracovním výročí, uzavření sňatku
  • Místo pracoviště - 15 minut od Plzně

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl