Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník - bez nočních směn se mzdou až 33.000 Kč ve Štětí

referenční číslo: 5cf63e4fa5ad951ee36a0ea6 | aktuálnost: 02.08.2019

Adecco spol. s r.o.

Aktuálně hledáme k našemu klientovi nové zaměstnance na pozici ZÁMEČNÍK
Máme tu pro Vás nabídku zaměstnání přímo k našemu klientovi do kmene - 1.pracovní den pracujete přímo pro danou společnost a smlouvu dostanete na dobu neurčitou

Náplň práce

  • seřizování a údržba pracovních nástrojů
  • obsluha jednoduchých strojů a zařízení
  • operativně řešit vzniklé problémy
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadujeme

  • min. SOU/OU (strojní, technické VÝHODOU)
  • ideálně 2 roky praxe v údržbě či servisu
  • znalost a měření technických výkresů
  • pečlivost, přesnost a flexibilitu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení do výše 33.000 Kč
  • příplatky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volný čas - relax
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na očkování
  • možnost jazykových kurzů
  • práce ve směnném provozu

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mechanik, strojní zámečník, zámečník, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování