Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený operátor/mechanik, mzda až 31.000 Kč

referenční číslo: 5cefecb4babecf476f47bd63 | aktuálnost: 02.08.2019

Adecco spol. s r.o.

Přidej se k nám do týmu!
hledáme šikovné mechaniky, kteří se nebojí práce
jedná se o kmenové zaměstnání - 1.pracovní den pracujete přímo pro danou společnost

Náplň práce

  • nastavování výrobních linek
  • seřízení výrobních linek
  • zodpovědnost za chod výroby

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici (mechanik, seřizovač, zkušený operátor výroby)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a flexibilita
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze (12 hodinové směny)
  • dodržování přísné hygieny
  • VÝHODOU: potravinářský průkaz

Nabízíme

  • mzdu dle zkušeností až do výše 31.000 Kč
  • bonusy a příplatky
  • docházkový bonus
  • náborový příspěvek do výše 80.000 Kč
  • příspěvek za doporučení
  • stravenky / závodní stravování (dle směn)
  • 25 dní dovolené
  • zajímavou, různorodou práci
  • smlouvu s přímým zaměstnavatelem na dobu neurčitou po půl roce

Mzda: 25 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mechanik, operátor CNC strojů, seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování